Ние проследуваме до совршенство, така што ќе сонувате и ќе го живеете својот живот!

ЗА ШТО СМЕ НИЕ - Нашата мисија е да им помогнеме на луѓето да ги визуелизираат, креираат и одржуваат убави куќи. Ние ви донесеме инспиративни визуелни убави домови, одредени простори, архитектонски чуда и нов дизајн трендови. Следете нас за дневна доза на истакнати домови, интелигентна архитектура и прекрасен дизајн.homes, specific spaces, architectural marvels and new design trends. Follow us for a daily dose of outstanding homes, intelligent architecture & beautiful design.

Дизајн на Ентериер

Дизајнерите на ентериер прават функционални, безбедни и убави внатрешни простори, ги дефинираат просторни барања и избираат декоративни објекти, како што се боја, осветлување и материјали. Тие читаат проекти и треба да бидат свесни за градење на кодови и инспекциски правила.

Архитектура на Ентериер

Архитекти работат во градежната индустрија преку дизајнирање нови згради и простори во и околу нив. Тие, исто така, помагаат во обновувањето и складирањето на старите згради и развивање на нови начини за користење на постоечките објекти. Тие се вклучени во градежни проекти од најраните фази до крај.

Индустриски

Индустриските дизајнери ги развиваат концептите за произведени производи, како што се автомобили, домашни апарати и играчки. Тие комбинираат уметност, бизнис и инженеринг за да прават производи што луѓето ги користат секој ден. Индустриските дизајнери се фокусираат на корисничкото искуство во создавањето стил и функција за одреден уред или апарат.

Ти си во Oдлична компанија

110 Вработени
550 Модели Формирани
820 Идеи Креирани
2130 Линии на коди

Стилски производи кои ќе го украсат вашиот дом

Ние ви нудиме голем избор на стилски и прифатливи мебели. Сè, од спална соба мебели, канцелариски мебели, патио мебел, модерен мебел и многу повеќе. Магазин нашите клупи, софи, седење, маси, и многу повеќе.   Имате прашања во врска со нашите мебели? Побарајте денес кај еден од нашите Консултанти за Услуги на Клиентите.

Организирана Фабрика

Неверојатни Дизајни

Солидни дрвени рамки

Транспорт

 

Кои сме ние

Треба Мебел? Во Inter Mobel, опремувањето прекрасни домови и канцеларии не е само наша работа, туку за што сме страсни! Како водечки ресурс за домашен и канцелариски мебел во Македонија во изминатите триесет години, ние сме посветени на вашето задоволство. Значи, кога мислите дека мебел, размисли Интер Мобил.

Ние нудиме најдобрите во квалитет на мебел за дома од Интер Мобил Фабрика, сите со гарантирани најниски цени за секој ден во оваа област! Без разлика дали сте на пазарот за едно парче мебел или целиот дом, можете да купите со доверба, знаејќи дека добивате најдобра вредност за секое евро кое го поминуваат. Треба помош за планирање на вашиот распоред или за координација на ткаенини? Нема проблем! Само прашајте за нашите консултантски услуги за дома!

Барате комплетни канцелариски решенија? Ние можеме да ви помогнеме во опремувањето на вашата канцеларија од почеток до крај ... БРЗО. Со користење на нашите услуги за професионално планирање на просторот и целосни сервиси за инсталирање на сервиси, Вашиот бизнис ќе биде и работи што е можно побрзо!

Наша Хисторија

ИнтерМобел е основана во 1987 година со 11 вработени, но за време на поминатото време го постигнавме нашиот голем развој во сите аспекти, или во квалитативен или технолошки аспект, каде што можете да ја видите многу компјутеризирана модерна технологија и според разновидноста на нашите производи , Кои се познати дури и на европскиот пазар за нивниот квалитет, дизајн, сорта и квантитет, ние сме присутни и во Хрватска, Словенија и во БиХ.

 

Сакате да работите со нас?

Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.